۱۴ شهریور ۱۳۹۶

سلام

نشستم توی خوابگاه دانشگاه و دارم برای خودم مینویسم، تا خاطره ای بشه برای خودم شاید بعد سال ها خوندم و خوشم اومد. کلا از خاطره و چیزهایی که یادگاری هستن و یادآوری میکنند خوشم میاد. دو روز پیش دوستام که اومده بودن اینجا گردش، برگشتن شهرمون و منم چند تا چیز کوچیک برای خونمون گرفته بودم و دادم که ببرن و بدن به خونه. دستشون درد نکنه یکم پیش خبر دادن که بردن و رسوندن.

یکماه پیش هم خودم رفته بودم ایران برای دیدن اهالی خونه. به شخصه بگم سفر ایران برای من میشه گفت ۹۹ درصد برای دیدن خونه هست و فقط ۱ درصد برای کوچه، بازار و …

دارم (دارم دروغه بهتره بگم میخوام) برای امتحان تافل و جی آر ای آماده میشم، میخوام باز اپلای کنم برای کشور و دانشگاه بهتر. اینجا یکم با معیار های تحصیلی و زندگی من فاصله داره مخصوصا که یکمم تبعیض دیدم که تشدید می کنه این نارضایتی رو.

یه چند مدته که به یوتیوب و فضای مجازی (فجازی!) زیادی عادت کردم مخصوصا یوتیوب. باید سعی کنم که یکم کمترش بکنم و به کارام و درسام بیشتر برسم.

با یه نفر تو آمریکا یه کار مشترک علمی شروع کردیم و داریم روی ۲ تا مقاله کار می کنیم که بتونیم تو ژورنال های خوب و یه کنفرانس خوب تو آمریکا مقاله بدیم. اینجا هم یه مقاله دادم و دومی رو هم باید شروع کنم به نوشتن چون داده هاش آماده هست و فقط باید متنش نوشته بشه، یکم رفرنس های جدید بهش اضافه بشه! روی یک پروژه ی دیگه هم باید کار کنم که موضوع تازه ای هست و برای یک روش حل عددی یک کنترلر باید طراحی کنم که ورودی رو بر حسب خروجی تنظیم کنه. ایده اش ایده ی خوب و ساده ای یکم کدنویسی جاوا نیاز داره که اونم کار خودمه راست و ریسش میکنم. ۲ هفته بعد هم قراره برم یه شهر دیگه برای کنفرانس. مقاله داده بودیم اکسپت شده الان باید بریم برای ارائه شفاهی. انشاا… که نتایج خوبی برامون داشته باشه.

یک تصویر زمینه جدید هم زدم توی گوشیم که البته یه پس زمینه ی سیاه داره و توش نوشته

Make Plan, Progress Slowly, Succeed BIG with PERSISTENCE

ایران که رفته بودم کلی کتاب به زبان انگلیسی گرفتم که بخونم، میخوام علاوه بر اینکه تو تافل نمره ی خوبی بگیرم (بالای ۱۰۵)، تو زبان و ادبیات انگلیسی بیشتر پیشرفت کنم و حتی بتونم با لهجه ی کامل آمریکایی صحبت کنم.

الان دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیاد که بگم، که اگه بیاد باز میام و مینویسم. اگه یه تبلت بگیرما بیشتر و زودتر می تونم بنویسم. از روی گوشی نوشتن خیلی برام سخته، چون صفحش کوچیکه!!!