عنوان نیافتم

الان که دارم این مطلب رو مینویسم هنوز براش عنوانی پیدا نکردم شاید تا آخر پست یه عنوانی یافتیم، نیافتیم هم خیالی نیست.

امروز قرار بود صبح اول وقت بیام دانشگاه اما یه مشکل پیش اومد و یه ساعت دیرتر به سمت این دیار راهی شدیم. جالبتر این که از اول تا آخر توی راه دانشگاه با دوستم به آهنگ گوش می کردیم و این باعث شد که دوستم دستکشش رو گم کنه،وقتی پیاده شدیم از اتوبوس و ۵ دقیقه تا رسیدن به دانشکده پیاده راه رفتیم تازه یاد دستکشش افتاد و باعث شد تو این هوا یه ۱۵ دقیقه ای تو این هوای سرد پیاده روی کنیم به سمت ایستگاه اتوبوس ، خلاصه که خداروشکر کسی کف نرفته بود و پیداش کردیم.

یه سری هم به دانشکده علوم زدیم واقعا انگار وارد دنیای جدیدی شدیم آدماش کلا فرق داره، معمولا میگن که بچه درسخون ها ( که دانشکده علوم باید پر از بچه درسخون باشه دیگه، نه؟) از قیافه کم دارن ( منظورم پسر ها نیست ها اما خطابم با دختر ها هم نیست ها 🙂 ) ولی انصافا …. دانشکده ما گندش بزنه یه تعدادشون ریش میزارن حتی بعضی هاش سیبیل گذاشتن ،خودم دیدم.

خلاصه که الان برگشتیم سایت و نشستیم حالا مثلا می خواییم شروع کنیم درس بخونیم. همه دارن مقاله می خونن یکی هم داره به نفر بغل دستیش به سبک اول ابتدایی درس یاد میده، اما من دارم مینویسم، خدا که روزهای بعد رو ازمون نگرفته 🙂

فعلا…

مکان : سایت دانشکده فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *